19 kwietnia 2014

Święta z jajem

Już myśleliście, że w tym roku wam się uda i nie będzie życzeń. Zdenerwowaliście tylko króliczki, które już się nie mogły doczekać. Tedy życzę wszystkim czytaczom i zaglądaczom i przechodniom, oraz innym ludziom i nieludziom, wszystkiego jak najlepszego. Nie ważne czy obchodzicie te święta jak należy (jak to robić instrukcję zamieściłem poniżej), czy troszeczkę inaczej, albo wcale nie świętujecie, tylko korzystacie z dni ustawowo wolnych od pracy, nieważne, życzę Wam dużo radości.
A jak już się wyświętujecie/wyświęcicie  w niedzielę, to życzę Wam w poniedziałek ulewy, a co tam, powodzi wręcz i niech Wam się powodzi i szczęści. Pamiętajcie tylko coby się szybko z mokrego przebrać w suche, bo zapalenie płuc nie jest frajdą.


Na zakończenie obrazek poglądowy jak należy wykonać, a następnie zaprezentować, własnoręcznie wykonaną pisankę. Nie przejmujcie się jej wyglądem (piszę o pisance) toż nie każdy rodzi się Picassem, tylko znaczna większość, reszta ładnie potrafi coś po czy na malować (można jak ktoś jest utalentowany inaczej, użyć naklejek, albo wykorzystać w niecny sposób bardziej utalentowaną koleżankę, do pomalowania jajek oczywiście). 

Wesołego i do następnego :)

2 komentarze:

  1. Hihi, fajno napisane :). Raz jeszcze więc dziękuję i również życzę wszystkiego dobrego :).

    OdpowiedzUsuń
  2. Spóźnione ale szczere te moje podziękowania.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Wasze komentarze, to fajnie wiedzieć, że ktoś (poza mną) z tego korzysta.