31 grudnia 2013

Przeżycia kolejnego roku


Już za chwilę 2013 przejdzie do historii. Życzę zatem wszystkim szampańskiej sylwestrowej zabawy. Do samego rana nawet, bo tak można się bawić tylko raz w roku.

Nie przejmuj się, że nie umiesz tańczyć, bo może się okazać, że jesteś w tym całkiem dobry (a przynajmniej nie najgorszy). A nawet jeśli, to kto to będzie pamiętał (pamiętaj zabrać wszystkie komórki i smartfony)?

Zaś w nadchodzącym 2014 nie zamykaj się na świat i nie odgradzaj zimnem i smutkiem, wyjdź do ludzi, a może spotka cię coś miłego z ich strony.


Powodzenia we wszystkich sprawach jakich się podejmiesz i obyśmy kolejnego sylwestra mogli razem świętować.

ps. i taką prośbę mam, nie wsiadajcie po ... za kółko, nie dajcie okazji Mortowi na odwiedziny, bo kto mi tu będzie pisał komentarze (a on tylko z capslockiem, to wiecie jak to wygląda), takoż bądźcie ostrożni.

6 komentarzy:

 1. Wszystkiego dobrego w (zawsze nowym) nadchodzącym roku! Napisz jeszcze więcej dowcipnych recenzji i dowcipnych uwag. :) Zdrówka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego w 2014 roku.

  Nie przestawaj pisać, bo gdzie ja znajdę drugi taki brzydki blog?

  ;-)

  pzdr

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miłej nauki w 2014 roku, cokolwiek będziesz musiał uczyć :D

   Nie masz szans, nikt więcej nie chciałby takiej ohydy stworzyć, a tym bardziej prowadzić :)

   Usuń
 3. Taniec w sylwestra jest przereklamowany. Kalambury to hicior! przynajmniej na mojej imprezce. :) Wesołego roku życzę. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem najmocniejszy z zabaw sylwestrowych, muszę więc wierzyć na słowo.

   Usuń
  2. To był spontan. Bardzo udany. Choć momentami bałam się o kwietnik i kwiaty na nim, ale nie było maskary. ;) Było za to Pokłosie. :D

   Usuń

Dziękuję za Wasze komentarze, to fajnie wiedzieć, że ktoś (poza mną) z tego korzysta.